طراحی سایت
Menu
درباره ما
در گروه: درباره ما
درباره ما

 

شركت فنی و مهندسی نسیم در زمینه طراحی و تولید فضاهای آبی (انواع آبنما، آبنمای موزیکال، آبنمای هارمونیک (پویا)، عرضه انواع فواره، نازل، پمپ آبنما، چراغ آبنما، نورپردازی آبنماو...)، سیستم های نورپردازی مدرن(LED & POWER LED) و انجام پروژه های الکترونیکی و کامپیوتری پیشرفته و صنعتی فعالیت می كند.
فلسفه نسیم این است تا با به كارگیری خلاقیت و دانایی اعضای مبتكر و متخصص تیم خود و تلفیق تكنولوژی، طبیعت و هنر، روح تعا لی، نشاط و آرامش را برای تك‌تك مردم دنیا، با ارائه محصولات و خدمات مدرن و متنوع به ارمغان آورد و شعار ما در شركت نسیم ساختن برای ماندن است.

گروه مهندسین و متخصصین مجرب شرکت نسیم همیشه حرف تازه ای برای گفتن دارند . آثار اجرا شده و یا آثار در حال اجرا همه و همه این فرصت را به گروه مهندسین و هنرمندان ما می دهد تا قدمی دیگر در زیبا سازی شهرهایمان و گسترش فرهنگ اصیل ایرانی خود بردارند. طراحی و اجرای هر پروژه ای برای ما به جا گذاشتن یک اثر هنری خاص از مجموعه هنرمندان این مرکز می باشد و بدون شک: 

همیشه جاودانه به یادگار خواهد ماند.

آبنما- آبنمای موزیکال- نازل آبنما- فواره- نازل چرخشی- آبنمای خانگی- ابنمای هارمونیک -نورپردازی ابنما - نازل ابنما-چراغ زیر آب- نازل صنعتی- نازل رقص شیطان
The comment feature is locked by administrator.
Sort by:
برچسب ها:
پربازدیدترین های آبنما

آبنمای هارمونيك استان هرمزگان شركت نفت ستاره بندر عباس
گروه مهندسي نسيم :بزرگترين ابنماي هارمونيك استان هرمزگان شركت نفت ستاره بندر عباس . آبنمای هارمونیک باغچه ژاپنی پالایشگاه نفت و ستاره بندر عباس: این آبنمای زیبا شامل یک فواره گل چهار قسمتی، با ریتم های متنوع و چهار آبنمای کمانی( Arc Fountain ) با ریتم های زیبا و چشم نواز تاریخ نصب: ۹۵/...